Brezilya Popo Estetiği

Brezilya popo estetiği, popo bölgesinin yeniden şekillendirilmesi amacıyla dik ve dolgun bir görünüm elde etmek için yapılan estetik bir işlemdir. Düzgün hatlara sahip olan dolgun bir popo görünümünün genellikle cazibe ve kadınlık sembolü olarak kabul edilmesi nedeniyle son yıllarda bu estetik operasyona olan ilgi hızla artmıştır.

Popo görünümünü buna göre düzeltmek, değiştirmek smacıyla en fazla iki yöntem kullanılmaktadır. İlk yöntemde hastanın kendi yağ dokusu kullanılarak popo dolgunlaştırılır. İkinci yöntemde ise silikon popo protezi kullanılarak popo bölgesi büyütülür. Brezilya popo estetiği sırasında hangi yöntemin kullanılacağı hakkında cerrah konsültasyon sırasında karar verecektir. Ayrıca bu operasyon ile birlikte uyluk germe, karın germe, meme büyütme, liposuction gibi estetik operasyonlarda yapılabileceği için hastanın ihtiyacı olan estetik işlemler de değerlendirmeye alınabilir.

Brezilya toplumunda özellikle kadınların popo yapısının dolgun, dik ve estetik görünümü dikkat çekmektedir. Fiziksel olarak popo aşırı büyük olmamasına rağmen dik ve dolgunluğunu gösterecek özelliktedir. Bu Brezilyalı kadınlar için genetik bir mirastır. Poponun bu görünümü doru beslenme ve spor yardımıyla uzun süre muhafaza edilebilir. Brezilya poposu görünümüne sahip olmayan kişiler ise Brezilya popo estetiği yaptırarak popo görünümlerini değiştirebilir. Küçük bir dokunuş popo bölgesinin dik ve dolgun bir görünümde olmasını sağlayabilir.

Uzmana Sorun

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı uzmanlarımız cevaplıyor.