inner ring

Özgüven ve mutluluğun insanın kendini nasıl gördüğü ve nasıl hissettiği ile ilgili bağı çok güçlü. İşte Este Medical Group olarak, bizi motive eden şey de tam olarak bu: hastalarımıza hayallerindeki cilt, saç, yüz, gülümseme ve vücuda kavuşmalarında yardımcı olmak. Her gün bu motivasyonla kliniğimizin kapılarını açıyoruz.

Este Medical Group, bu misyonla ilk şubesini İngiltere’nin Birmingham şehrinde açtı. Açıldığı andan itibaren kucaklayıcı ve kapsayıcı bir hizmet anlayışı sunan Este Medical Group, kısa zamanda Birmingham’ın en başarılı kliniği haline geldi. Diğer İngiltere şehirlerinden gelen talepler doğrultusunda, Londra, Leeds, Nottingham şubelerinin açılması ile hizmetlerini milyonlarca insana ulaştırdı. Este Medical Grubun Kurucusu olan Huseyin Çınkır, Türkiye’ye olan aşkı ve tutkusunu, Este Medical Group Markasını Melike Işıklar ortaklığıyla Istanbul’a taşıyarak yeni bir başarı hikayesine dönüştürdü.

Este Medical Group İstanbul Kliniği hizmete başladığı 2018 yılından beri, yerli ve yabancı pek çok hastaya saç ekimi ve plastik cerrahi tedavileri sunmaktadır. Ayrıca, medikal estetik ve ameliyatsız saç tedavileri ile de tamamlayıcı ve önleyici tedaviler sağlamaktadır.